منو


warmhaus
Viwa 50 Size

1.دکمه حالت زمستانی و تابستانی

2.دکمه تنظیم دما صعودی گرمایشی

3.دکمه تنظیم دما نزولی گرمایشی

4. دکمه ریست

5.دکمه تنظیم دما صعودی آبگرم بهداشتی

6.دکمه تنظیم دما نزولی آبگرم بهداشتی

7.صفحه نمایشگر

8.محل تنظیمات سرویس کار


Viwa 50 SizePDF دانلود کاتالوگ

دیگ مدل viwa 50-65


با نصب آبشاری تا 6 دستگاه دیگ میتوان به سادگی ظرفیت مرکزی با توان 390 کیلووات را به دست آورد می توان بدون نیاز به ماژول اضافی و سیم کشی اضافی دیگ ها را به همدیگر ارتباط داده ، یکی را به عنوان میزبان یا همان Master و بقیه را به عنوان مهمان یا همان Slave تعریف نموده و در صورت ارور دادن یکی از دیگ ها عملکرد آن را جبران می نمایند .


با ماژول آبشاری در کنترل دیگ ها هیچ نیازی به تابلوی اضافی ندارد و هر کدام از دیگ ها می تواند فرمان دهنده یا فرمان گیرنده باشد .


فیلتر ساخته شده از ذرات مخصوص روی منیفولد اگزوز با جدا کردن ذرات اضافی هوا مانع از آسیب رسیدن به مبدل می شود.


با یک ماژول اختیاری خارجی می توان یک منطقه گرمایش و یک منطقه گرمایش از کف و یک منطقه آب گرم بهداشتی را کنترل کرد.


دیگ های بارلی وارم هاوس با ابعاد کوچک در نصب به صورت آبشاری به فضای نصب کمتری نیاز دارد .


دیگ های بارلی وارم هاوس با کنترل پنل های آبشاری مختلف موجود در بازار سازگاری دارد.مبدل نوع مارپیچی از جنس استیل مخصوص و کانالهای هیدرولیکی عریض و پهن دیگ های بارلی وارم هاوس باعث کاهش ریسک گرفتگی لوله های موجود در مبدل و در نتیجه فراهم آمدن عمر بالای محصول می گردد .


دیگ های بارلی وارم هاوس دارای محفظه بسته با لوله مکش هوا به قطر 150 میلیمتر و لوله دمش محصولات احتراق به قطر 100 میلیمتر می باشد که هنگام نصب به صورت آبشاری باید جنس لوله ها از استیل ضد زنگ باشد.


با برنامه نویسی و ساخت ماژول مخصوص کنترل کننده کلیه تنظیمات پکیج ها و دیگ ها با اپلیکیشن مخصوص در انواع گوش های هوشمند موجود در بازار امکان تنظیمات و روشن و خاموش ودریافت ارورهای موجود در دستگاه و ریست کردن آن از راه دور توسط وای فای انجام پذیر خواهد شد . ( به زودی - آپشن اختیاری )


Shema 50 Size
بالاترین توان حرارتی با کمترین حجم آبگیری
getAir Loading